Na magistralnom putu M-17, u mjestu Tatarbudžak kod Žepča, jutros oko četiri sata dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradao pješak.
Prema dostupnim informacijama iz Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-Dobojskog kantona, nesreća u kojoj su učestvovali putničko motorno vozilo i pješak se desila u neposrednoj blizini benzinske pumpe, a okolnosti pod kojima je došlo do ove tragedije još uvijek se utvrđuju.
Zbog uviđaja i policijskih aktivnosti, saobraćaj na ovoj dionici magistralnog puta M-17 bio obustavljen od trenutka nesreće do 7 sati jutros.
Identitet pješaka nije poznat, a na mjestu događaja uviđajem je rukovodio dežurni tužilac.
